Problem me Bateri, kavo jo origjinal

classic Classic list List threaded Threaded
4 messages Options
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Problem me Bateri, kavo jo origjinal

agondaku
This post was updated on .
Tung.
Kam nje problem me Bateri te ipod 3th.
pe konektoj me kabell me pc por nuk po mbushet bateri . po thot qe ky aksesor nuk osht i supportushem per kete device.
kablla nuk eshte origjinal pasi e kam bler shum lir dhe sigurisht kineze ?
a munet mu evitu ky problem
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Problem me Bateri

dendi
Administrator
Eshte problem i kavos, duhet te gjesh nje tjeter. Nuk eshte e thene qe te jete origjinal, por te jete te pakten kompatibel. Ai qe ke blere ti, siç duhet nuk e ben fare kontaktin.
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Problem me Bateri

agondaku
harrova ta cek.
nfillim pe mbush deri ne 3-4 %.pastaj si po dhezet ipodi po ndalet edhe po lajmrohet aj error.
ndoshta funksionon me mbajt fik ipodin deri sa te mbushet 100%?
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Problem me Bateri

dendi
Administrator
Mire eshte qe te gjesh nje kavo tjeter tek ndonje shok, dhe ta shikosh a e ka fajin kavoja apo jo! Ne ebay me 2-3 euro i gjen nuk eshte se kushtojne shume.